Podziękowania

Coraz częściej osoby organizujące różne uroczystości decydują się na przygotowanie oryginalnych podziękowań dla swoich gości. Tradycyjne magnesy na lodówkę czy porcelanowe aniołki coraz częściej zastępują bardziej nietypowe produkty.

Od kilku sezonów hitem są własnoręczne wyroby.

 

Zwykle państwo młodzi czy jubilaci wybierają samodzielnie przygotowane nalewki, domowe konfitury czy nalewki z sezonowych owoców. Nalewki bądź dżemy wystarczy umieścić w niewielkim słoiczku i odpowiednio udekorować. Niezbędne są również etykiety na nalewki. Naklejki na nalewki i dżemy zamówić można w pobliskiej agencji reklamowej oraz w wielu punktach internetowych. Podczas składania zamówienia wystarczy określić rozmiar i kształt naklejki oraz podać hasło, jakie ma być umieszczone na naklejce.

 

 

Specjaliści przygotują wstępny projekt etykiet i prześlą go do klienta w celu akceptacji. Gdy zleceniodawca nie będzie miał zastrzeżeń rozpocznie się proces produkcji. Zamówienie jest gotowe zwykle w ciągu kilku dni roboczych. Oprócz etykiet w firmie można zamówić najczęściej także niebanalne zaproszenia ślubne, przypinki dla świadków, zawieszki, breloki, kubki z nadrukiem, koszulki, księgę gości czy tablice rejestracyjne na samochód państwa młodych.

Cena jednej etykiety to zaledwie kilka złotych. Warto umieścić na niej niebanalne podziękowania. Z całą pewnością każdy z uczestników przyjęcia ucieszy się z takiego upominku. Ważne aby przygotowaną butelkę z nalewką czy też słoik z dżemem odpowiednio zabezpieczyć.