Obecnie organizatorzy imprez niejednokrotnie zachodzą w głowę jak zorganizować swoje uroczystości w sposób, jaki goście jeszcze w swoim życiu nie doświadczyli. Wszyscy byli choć raz w życiu w klubie tanecznym, pubach z karaoke i alkoholem czy też grillach plenerowych. Jednak jedną z szałowych form organizacji imprez okolicznościowych i równocześnie odpoczynku przy ciekawym zwiedzeniu miasta może być rejs statkiem po rzece. Strona boatparty oferuje rejsy statkami po rzekach przepływających przez wiele dużych miast Polski takich jak Wrocław, Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań, Katowice, Bydgoszcz czy Toruń. Taka impreza będzie bardzo interesująca – nie dość, że goście mogą odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu, to zwiedzą również zakamarki miasta z perspektywy rzeki co często daje całkiem inną perspektywę. Jednak to tylko jedno z wielu atutów tego typu imprezy..

 

Rejs statkiem po rzece – same korzyści

Rejs statkiem może równać się z niezapomnianą przygodą, ale także wspaniałą imprezą w doborowym towarzystwie. Z pewnością każdy gość będzie zadowolony i miło zaskoczony w momencie zaproszenia na taki typ spędzenia czasu. Nie ważne czy jest to spotkanie biznesowe czy też impreza urodzinowa – do każdego klienta w takiej sytuacji podejście jest indywidulane. Jednak jedna rzecz jest wspólna – każdy znajdzie coś dla siebie i będzie czuł się wyjątkowy. Przykładem może być rozłożenie czerwonego dywanu i powitalny drink, który od razu ucieszy każdego gościa imprezy.

Uroczystość na statku może być nie tylko okazją na zintegrowanie całej grupy poprzez gry i zabawy, ale także możliwością na ,,wyszalenie się” na pokładzie statku poprzez taniec. Dostępne są bowiem głośniki i światła, które wprowadzą w wyjątkowy nastrój uczestników imprezy. Na statku obecni są barmani serwujący drinki, z których będą zadowoleni najbardziej wymagający smakosze różnorakich trunków. Dodatkowo nikt nie wyjdzie głodny – istnieje możliwość zamówienia cateringu i obserwowania podróży racząc się pożywnym posiłkiem. Te wszystkie pozytywne cechy sprawiają, że każdy organizator imprezy na statku płynącym po rzece będzie zadowolony z przeprowadzenia swojej uroczystości.

Sprawdź: Imprezy urodzinowe Wrocław

Podsumowanie

Jeżeli ma się ochotę na coś wyjątkowego, zaskakującego i niespodziewanego to przeprowadzenie swojej uroczystości na statku jest strzałem w dziesiątkę. Każdy niezależnie od wieku będzie dobrze bawił się w dobrze skomponowanym statku znajdując coś dla siebie. Dodatkowo dla chętnych istnieje możliwość uzyskania nagrać i fotorelacji z pokładu statku co może stanowić bardzo cenioną, sentymentalną pamiątkę.