Wesele to czas radości. Warto to podkreślić dekorując salę weselną. Balony, girlandy czy serpentyny wprowadzą radość oraz dobry nastrój. Nie jest to jednak jedyny sposób, który pomoże uświetnić uroczystość ślubną. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Dziękujemy!

Warto pamiętać, że goście weselni przyjeżdżając na ślub i wesele pary młodej okazują jej swoje uczucie, miłość, chęć spędzenia z nią najważniejszego dnia w życiu. Miłym gestem jest docenienie tego przez parę młodą.

Sklep śluby oferuje podarunki dla gości, które są wyrazem wdzięczności. Nie muszą to być prezenty kosztowne, ważne by goście poczuli się docenieni. Słoiczek miodu od miejscowego pszczelarza, słodycze w pudełku, czy zestaw eleganckich herbat zawsze spodoba się gościom. Bardziej kosztownym prezentem, ale lubianym przez gości, jest niewielka buteleczka dobrego alkoholu. Wykorzystanie buteleczki, na której będzie ciekawe motto dopełni eleganckiego podarunku.

Podziękowanie dla gości jest bardzo miłym elementem uroczystości i goście na pewno będą umieli je docenić.

Kilka słów

Księga gości to kolejny element, który uświetni uroczystość ślubną. Sklep ślubny może zaproponować księgi, które będą ankietą, gdzie para młoda ma wyjechać w podróż poślubną. Innym rodzajem są księgi ślubne na zdjęcia z fotobudki, dzięki temu para młoda może mieć pewność, że każdy z gości zostanie uwieczniony na fotografii. Jest to niezapomniana pamiątka na wiele długich lat. Dedykacje od gości to niezwykle miły gest.

Czas dla rodziców

W czasie każdego wesela nadchodzi moment, gdy para młoda dziękuje rodzicom za czas im poświęcony, miłość, którą zostali obdarowani. Jest to bardzo ważny moment zarówno dla rodziców, jak i dzieci, które chcą wyrazić swoją wdzięczność. Warto na tę chwile przygotować coś specjalnego, co na długo pozostanie w pamięci rodziców.

Sklep ślubny oferuje księgę wspomnień, która dla rodziców będzie bardzo cennym prezentem. Lata dziecięce, wspólnie spędzony czas, niezapomniane momenty razem – warto to wszystko podarować rodzicom jeszcze raz w formie albumu ze zdjęciami, który będzie im przypominał najlepsze chwile.