Jeśli chcemy bardzo szybko uzyskać efekt długich i gęstych włosów, to włosy flip in są idealną propozycją. Zakłada się bardzo prosto, a efekt jest niesamowity. Sekret tkwi w żyłce, która jest całkowicie niewidoczna. Zakładając włosy flip in, w ciągu chwili, odmienimy swój wizerunek, zyskując piękną fryzurę, która wygląda bardzo naturalnie.

Zalety włosów flip in

Włosy doczepiane metodą flip in to najszybszy i najprostszy sposób na wyjątkowy wygląd, który osiągniemy bez pomocy fryzjera. Jest to świetna alternatywa dla włosów clip in, ponieważ w tym przypadku mamy jedną gęstą taśmę na żyłce, a nie 7. Każda kobieta bez trudu dopasuje włosy do swojej głowy, ponieważ żyłka jest regulowana. Dodatkowo treska posiada dwa klipsy, które zabezpieczają włosy przed przesuwaniem się. Nie trzeba, więc się martwić, że w trackie noszenia, fryzura się popsuje. Dawniej na przedłużenie i zagęszczenie włosów mogły sobie pozwolić tylko gwiazdy. Na szczęście dzisiaj to się zmieniło. Z pomocą włosów flip in, możemy  wyczarować niesamowite fryzury, zaplatać fantazyjne warkocze, albo nosić rozpuszczone. Takie włosy są wysokiej jakości i nie zaszkodzi im prostownica ani lokówka.

Doczepiane włosy clip in

Inną metodą przedłużenia włosów jest doczepienie ich przy pomocy włosów na taśmie z klipsami. W skład takiego zestawu wchodzi 5 lub 7 takich taśm, które przyczepia się do naturalnych włosów. Ten sposób jest szybki i również można zrobić to samodzielnie. Żeby fryzura wyglądała naturalnie, kluczowe jest odpowiednie dobranie odcienia treski. Sztuczne włosy nie powinny rzucać się w oczy, a idealnie współgrać z naturalnym kolorem. Na rynku istnieje wiele barw włosów clip in i każda kobieta dopasuje go do swoich.

Zobacz: sztuczne włosy clip in – Cameron Hair

Przedłużanie włosów we własnym domu niesie ze sobą wiele korzyści. Po pierwsze cena: włosy clip in i flip in to, nieporównywalnie, mniejszy wydatek niż usługa w salonie fryzjerskim. Do tego nie ma tutaj konieczności ingerowania w cebulki, nie poddaje się tez włosów działaniu wysokiej temperatury. Ma to ogromne znaczenie, kiedy włosy są osłabione. Czas, który jest potrzebny na wykonanie fryzury, zależy od tego jaką mamy wprawę, ale nawet początkująca użytkowniczka bez trudu sobie poradzi. Włosy na żyłce lub na klipsach są bardzo trwałe. Przy odpowiedniej pielęgnacji, gwarantują wiele miesięcy użytkowania i  pięknego wyglądu. Zakup takich doczepianych włosów to dobra inwestycja, ponieważ dają sporo możliwości stylizacyjnych: od rozpuszczonych miękkich fal, aż po wymyślne i skomplikowane fryzury.