Doczepiane włosy są prawdziwym hitem ostatnich lat. Panie, które nie mogą w sposób naturalny stać się posiadaczkami długich, gęstych włosów mogą wspomóc się o produkty najlepszej jakości, które doskonale można dobrać do swoich naturalnych włosów. Jakie zalety posiadają włosy clip in i dlaczego tak wiele pań chętnie z nich korzysta? Jakie zalety niosą za sobą tego typu doczepy? Podpowiadamy poniżej.

Włosy clip in

W sklepach z akcesoriami fryzjerskimi oraz w niektórych salonach fryzjerskich, klientom oferowane są naturalne włosy clip in. Dzięki nim można w ciągu kilku chwil zmienić fryzurę, nadać jej nowy wygląd oraz całkowicie w ten sposób zmienić naszą twarz. By jednak takie włosy prezentowały się dobrze i efektownie, muszą być wykonane z naturalnych włosów i posiadać mocne, niewidoczne taśmy, które nie będą się wyróżniać spod naszych włosów.

Zobacz: włosy clip in – Cameron Hair

Zalety naturalnych, doczepianych włosów

Naturalne włosy clip in to szybki, bezinwazyjny i bezbolesny sposób, który pozwala we własnym domu, samodzielnie doczepić do naszej skóry głowy zakupione pasma. Już po kilku minutach, możemy cieszyć się zupełnie nowym wyglądem i wyraźnie zagęszczonymi, dłuższymi włosami. Dobre salony fryzjerskie oraz sklepy, specjalizujące się w sprzedaży tego asortymentu posiadają szeroki wybór naturalnych włosów na taśmie. Różnią się one między sobą szerokością, długością, odcieniami oraz sposobem mocowania.

Odpowiednia pielęgnacja

Plusem takich włosów jest także fakt, iż wytrzymują one na głowie użytkowniczki od 6 miesięcy do nawet 1,5 roku. Dobra pielęgnacja, częste rozczesywanie, nieprzeciążanie włosów, stosowanie odpowiednich produktów i nie używanie gorących sprzętów typu: suszarka, prostownica i lokówka sprawia, że włosy cały czas będą dobrze się prezentować. Panie, które noszą już włosy clip in od dłuższego czasu, wskazują, iż są one lekkie, delikatne i nieuciążliwe. Można je nosić nawet przez kilka lat, gdyż nie powodują dyskomfortu ani jakichkolwiek negatywnych skutków dla naszych naturalnych włosów.